Ako pijavice pôsobia

Domov

Kontakt

Terapia

Predaj

Kurzy

Najčastejšie otázky

Galéria

Hirudo medicinalis

Pijavica lekárska

Terapia

Prvým krokom je potrebné zistenie kontraindikácií a či vôbec je použitie pijavíc vhodné pri vašej diagnóze. Následne vám vyškolený hirudoterapeut vysvetlí celý priebeh terapie. Koľko pijavíc, v akom intervale a na ktoré miesto sa budú pijavice prikladať. A taktiež vám vysvetlí vedľajšie účinky. Zväčša je potrebných 26 až 30 pijavíc na jednu celú kúru, závisí to však od viacerých okolností. Ako napríklad: diagnóza, váha, vek, tlak atď.

Pijavica lekárska prisatá ne tele

Niekedy stačí 10 ks pijavíc, inokedy je potrebných aj 50 ks. Samozrejme nie počas jednej aplikácie, ale na celú kúru, ktorá pozostáva z viacerých aplikácií s odstupom maximálne jedného týždňa.

U nás máte na výber z dvoch možností:

Naše odporučenia:

HIRUDOKOMPLEXOTERAPIA - Tu je potrebných 26 kusov pijavíc ktoré sa prikladajú s odstupom jedného týždňa na miesta zodpovedajúcich vnútorných orgánov. Týmto sa naštartuje správne fungovanie vnútorných orgánov a prečistenie ciev, čím sa prekrví a prekysličí celé telo. Ak sa zaoberáte zdravým životným štýlom a staráte sa o svoje zdravie tak hirudokomplexoterapia je vynikajúcim doplnkom na podporu zdravia a správneho fungovania organizmu komplexne.

HIRUDOENERGOTERAPIA - Vplyv bioaktívneho komplexu látok z pijavíc na energetický systém človeka prostredníctvom energetických centier na tele tzv. čakier na ktoré sa prikladajú pijavice.

HIRUDOREFLEXOTERAPIA - pijavice sa prikladajú na akupunktúrne body, pričom okrem mechanického pôsobenia je tu aj pôsobenie cez bioaktívny komplex látok priamo do týchto bodov,čo naštartuje procesy s ním spojené.

Jedna pijavica 6-8€ (podľa počtu kusov) + aplikácia 10€.

Objednať na terapiu sa môžete na t.č. 0903 511 581 alebo emailom pijavicalekarska.eu@gmail.com

Pijavica lekárska
  • Pijavice vám budeme prikladať my s odstupom jedného týždňa

  • Prvý krát vám ich môžeme priložiť my, pričom vás naučíme (alebo niekoho z vašich príbuzných) ako sa s nimi manipuluje a na ktoré miesta sa prikladajú. Vy si potom kúpite iba potrebné množstvo pijavíc a môžete si ich prikladať doma s odstupom jedného týždňa na konkrétne určené miesta, pričom ušetríte náklady za aplikáciu pijavíc.
Katarína Legátová pijavicalekarska.eu@gmail.com 0903 511 581 ®2016 all rights reserved, designed and developed by Dávid Bartoš