Ako pijavice pôsobia

Domov

Kontakt

Terapia

Predaj

Kurzy

Najčastejšie otázky

Galéria

Hirudo medicinalis

Pijavica lekárska

Kurz Hirudoterapie

Pijavica lekárska

Základný kurz hirudoterapie

  • Kurzy hirudoterapie pre masérov, terapeutov a všetkých ktorí chcú pracovať s Pijavicou lekárskou profesionálne. Kurz trvá štyri dni a začína sa v piatok poobede a končí v nedeľu okolo obeda. (pri menšom počte účastníkov je možné začať v piatok ráno)

Najbližší termín kurzu je 11-13. 1. 2019

Prihlásiť sa môžete emailom: pijavicelekarska.eu@gmail.com / telefonicky: 0903 511 581

Alebo jednoducho vyplňte prihlášku.

Prihlásiť sa

(základný kurz)

V cene kurzovného 188€ je zahrnutých 10 ks pijavíc, všetky potrebné pomôcky a materiály na prácu s pijavicami v praxi použitých nielen na kurze, ale každý účastník si tieto pomôcky odnáša aj domov, aby mohol po skončení začať ihneď pracovať. Samozrejmosťou je poradenstvo a regionálna podpora.

Pokročilý kurzy hirudoterapie

  • Školenie pre už zaškolených hirudoterapeutov, ktorí si chcú rozšíriť vedomosti o nové poznatky budeme sa venovať napr. hirudoreflexológii, horudoenergoterapii a novinkou je aj robenie masky na tvár z krvi z pijavice. Toto školenie je pre hirudoterapeutov, ktorí robili kurz pred rokom 2016. Všetci čo absolvujú kurz u nás od 2016, majú toto zahrnuté v základnom kurze.

Cena školenia je 48€/1deň

Najbližší termín kurzu pre hirudoterapeutov je 19.1. 2019

Prihlásiť sa môžete emailom: pijavicelekarska.eu@gmail.com alebo telefonicky: 0903 511 581

Alebo jednoducho vyplňte prihlášku.

Prihlásiť  sa
(pokročilý )

  • Školenie pre laikov na použitie pijavice pre seba. Pri zakúpení pijavíc od nás je toto školenie v cene. Ak by ste mali záujem iba o školenie cca 2 hodiny je možné aj cez skype. Cena 48€ za deň
Pijavica lekárska
Katarína Legátová pijavicalekarska.eu@gmail.com 0903 511 581 ®2016 all rights reserved, designed and developed by Dávid Bartoš